Co o nás říkají studenti?

Váháte jestli jet do Telče nebo ne? Přečtěte si, jak si někteří užili minulé ročníky!

Od mé první návštěvy Akademie v Telči v roce 2015 jsem si již nikdy nenechala ujít tento jedinečný zážitek syntézy okouzlujícího města, přátelského prostředí mezi českými a zahraničními muzikanty a hlavně možnosti pracovat s pedagogy nejlepšími ve svém oboru, kteří výrazně ovlivnili mou hudební cestu i díky následné nabídce studia ve Francii. Za to jsem Akademii nesmírně vděčná! ❤

– Barbora Trnčíková, hoboj

Francouzsko-česká hudební akademie v Telči byla pro mne velkým hudebním přínosem. Pobyt se odehrává v příjemném prostředí krásného města Telč, byl jsem obklopen výbornými muzikanty a studenty což mne velmi inspirovalo. Pan profesor Stéphane Réty byl velmi přátelský, inspirativní, ochotný a hlavně velký muzikant – což je nejdůležitější. Všem budoucím účastníkům mohu vřele doporučit. Sám se letos chystám znovu ?

– Tim Kadlec, flétna

Hudební akademie v Telči byla pro mně velice zajímavou a přínosnou zkušeností. Přítomnost skvělých pedagogů světového významu a zahraničních studentů je velice inspirativní a během kurzovního týdne dokáže člověka nadchnout a hecovat do další práce. Krásné město Telč je jen třešničkou na dortu.

– Marie Dorazilová, violoncello

Partneři
# # # # # # # # # # # # #